Witam wszystkich dbających o swoje bezpieczeństwo.

               Prowadzimy serwis i sprzedaż sprzętu gaśniczego - w naszej ofercie znajdują się gaśnice, agregaty, hydranty oraz dysponujemy pełną ofertą oznakowania ewakuacyjnego, BHP i ppoż. Oferujemy dojazd do klienta na terenie śląska nie musisz wychodzić z firmy, domu wystarczy zadzwonić, napisać a nasi fachowcy zapewnią kompleksową obsługę PPOŻ wystawiamy faktury VAT odprowadzamy podatki jesteśmy legalnie działającą firmą.

               Oferujemy Państwu profesjonalną, a jednocześnie kompleksową obsługę w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Każdy budynek, obiekt lub teren powinien być wyposażony w odpowiednią, wymaganą przepisami ilość gaśnic lub agregatów gaśniczych. Mówi o tym art. 4 ust. 1 pkt. 2 ustawy z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej (jedn. tekst: Dz.U. z 2002 r. nr 147 poz. 1229). 

                 Wybór właściwego sprzętu łatwy jest tylko z pozoru. Na rynku znajduje się bowiem kilkadziesiąt rodzajów gaśnic o różnym przeznaczeniu. My pomożemy Ci wybrać te najwłaściwsze i po zakupieniu ich w naszej firmie dostarczymy je pod wskazany adres. Jeżeli zaistnieje potrzeba, możemy ocenić obiekt pod względem właściwej ilości sprzętu i wyznaczymy miejsca jego rozmieszczenia.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę naszej firmy.

Firma Arko1

      Tel. 792782449 

2016 Copyright by NeyCom